Контакты: (066) 138-34-17; (067) 111-23-99 viber

СЕРВІС ВІКОН

    Металопластикові вікна на відміну від дерев’яних вікон не вимагають періодичного фарбування, миття скла всередині, але як і будь-який інший предмет побуту, вимагають деякого сервісного обслуговування.

Сервісне обслуговування металопластикових вікон:

   Поверхні рам і стулок очищують побутовим миючим розчином, призначеним для пластику, можна використовувати м’які побутові миючі засоби, які не містять в своєму складі абразивних речовин і розчинників. Для протирання використовують м’які серветки.

    Поверхні склопакетів очищують засобами, які використовуються в побуті для догляду за звичайними скляними поверхнями, які також не повинні містити в своєму складі абразивних речовин і розчинників. Важливо! При протирання поверхні скла, на поверхні серветки не повинно бути абразивних частинок (піщинок і т.д.), в іншому випадку ви зможете зробити подряпини на склі ваших вікон! Найкраще використовувати нові серветки, і в процесі роботи намагатися не класти їх на забруднені поверхні.

   Ущільнювальна гума промивається за допомогою звичайного мильного розчину, після чого витирається насухо і змащується будь-яким засобом для догляду за гумою, що містить в своєму складі гліцерин. Так само для змащення можна використовувати аерозольне універсальне силіконове мастило. Змащення гуми захистить її від пересихання і руйнування, що дасть можливість надовго зберегти її первинні властивості.                     Важливо! Рекомендується виконувати очищення і змащування ущільнювальної гуми не рідше двох разів на рік, для подальшого збереження її фізичних властивостей.

   Бічні поверхні стулки, там де розташована фурнітура спочатку очищаються сухою або злегка вологою серветкою. Потім в усі технологічні прорізи елементів фурнітури, там, де знаходяться цапфи, необхідно наносити невелику кількість мастила (виробники фурнітури рекомендують проводити змащення два рази на рік).  Як правило, змащування проводиться в кінці, після завершення процедури мийки самого вікна.

    Виконання цих нескладних заходів, дозволить надати вашим вікнам охайного естетичного вигляду, а також подовжить термін експлуатації окремих їх елементів.