Контакты: (066) 138-34-17; (067) 111-23-99 viber

Ремонт

     Якщо в процесі експлуатації виникають дефекти, які неможливо усунути звичайним регулюванням, тоді потрібно виконати ремонт пластикових вікон. При ремонті, як правило, проводиться часткова або повна заміна дефектних деталей або вузлів вікна. Це може стосуватися склопакета, фурнітури, ущільнювача і елементів конструкції самого вікна.

     Заміна склопакета проводиться в разі його механічного пошкодження, або запотівання усередині (розгерметизації), а так само якщо його властивості не відповідають необхідним вимогам. Процедура заміни склопакета виглядає наступним чином: замір і визначення формули, замовлення і виготовлення, доставка та заміна. Для заміни склопакета необхідно зняти штапик, вийняти дефектний склопакет, встановити і розклинити новий пакет, встановити штапик.

    У випадку з фурнітурою можуть ламатися ручки, привод, ножиці, відповідні частини, а також петлі. Для заміни елементів фурнітури необхідно викрутити шурупи відокремити дефектний елемент, встановити і закріпити новий, попередньо правильно поєднавши його з суміжними елементами. Але для заміни таких елементів як ножиці, верхня і нижня петлі, необхідно буде провести демонтаж стулки. Тобто для виконання ремонту доведеться спочатку зняти стулку.

   Ущільнювач змінюється в разі втрати ним первинних властивостей. Якщо ущільнювач висох і кришиться його необхідно замінити. Іноді заміна може проводитися, коли наприклад неможливе встановлення додаткових елементів фурнітури і більш щільний ущільнювач дозволить усунути продування стулки.

   В особливих випадках може проводиться заміна, наприклад цілих стулок. Якщо стулка виготовлена ​​по ширині -6мм для заданого отвору, то забезпечити герметичність такого вікна практично буде неможливо, без заміни стулки. Так само заміні підлягатимуть елементи, виготовлені з порушенням технологічного процесу зварювання, такі вироби просто будуть “тріщати по швах”.

   Ремонт вікон також необхідний буде після зламу. При зламі можуть пошкоджуватися як елементи фурнітури, так і самого вікна. У будь-якому випадку ремонт вікон буде проводитися тільки після проведення діагностики, і при необхідності дефектації окремих вузлів і елементів.


               

 Ми надаємо наступні послуги з ремонту вікон:

  • очищення, перебирання і змащення фурнітури вікон і дверей;
  • ремонт вікон після злому;
  • заміну гумового ущільнювача вікон і дверей;
  • заміну розбитих і бракованих склопакетів;
  • усунення подряпин на профілі змивкою для ПВХ;
  • заділування тріщин, отворів рідким пластиком;
  • заміна елементів фурнітури;
  • заміна фурнітури на протизламну;
  • модернізація вікон (вставка стулок в глухі частини);

   Телефонуйте нам, і ми професійно виконаємо ремонт ваших вікон!