Контакты: (066) 138-34-17; (067) 111-23-99 viber

Нові

   Багато з вас стикаються з проблемою встановлення нових вікон. Людині, яка не є фахівцем в цій області, розібратися з цим досить складно. На ринку існує безліч профільних систем, фурнітури і склопакетів, що призводить споживача в замішання.

   Основними критеріями при виборі вікна є: профільна система, фурнітура, склопакет і армування. Від того, де буде встановлюватися ваше вікно, і залежить те, які технічні характеристики воно повинно мати, перш за все, в енергозбережних властивостях, функціональній можливості фурнітури, статичної жорсткості і т.і. Після визначення основних технічних властивостей вашого майбутнього вікна, його потрібно виготовити відповідно до вимог технологічного процесу, і безумовно, професійно змонтувати.

    Наша компанія пропонує вам якісні вікна з трикамерного, шестикамерного або сьомикамерного профілю, з гарним армуванням, гідною фурнітурою і енергозбережними або мультифункціональними склопакетами. Виходячи з ваших потреб, ми допоможемо підібрати оптимальний варіант вікна, яке буде володіти всіма необхідними для вас властивостями.

   На фото представлені зразки вікон з німецької профільної системи КВЕ – трикамерного (монтажна ширина 58мм), шестикамерна (монтажна ширина 70мм) і семикамерного з трьома контурами ущільнення профілю (монтажна ширина 88мм)

  Для попереднього прорахунку, ви можете зателефонувати нам, або відправити лист, із зазначенням розмірів майбутнього вікна і ще необхідних вам параметрів. Найближчим часом ми зв’яжемося з вами і уточнимо всі деталі, після чого зможемо прорахувати ваше вікно і сказати вам його вартість.

  Звертайтеся до нас, і наша компанія допоможе визначитися з вибором і встановить вам нові якісні  вікна, що відповідають вашим побажанням! Ми цінуємо довіру наших клієнтів!