Контакты: (066) 138-34-17; (067) 111-23-99 viber

ЗАМІНА СКЛОПАКЕТА

Уголок    Склопакетом називається елемент пластикового вікна, який складається з стекол, дистанційної рамки, абсорбенту (молекулярного сіта всередині дистанційної рамки) первинного і вторинного шару герметика. Може складатися з двох, трьох і навіть чотирьох стекол, які можуть мати різну товщину і володіти різними функціональними властивостями. Але мова зараз піде не про побудову склопакета, на цю тему багато інформації можна знайти в інтернеті, а про те, як можно замінити склопакет.

   З якої ж причини замінюється склопакет? Напевно основна причина – це наявність, будь-яких тріщин на склі, які можуть виникнути як від механічних пошкоджень, так і від температурних, таких явищ як термошок. Наступна причина – це запітніння склопакета всередині, як наслідок його розгерметизації, через порушення технології при його виготовленні. Буває, трапляються склопакети з погано вимитими стеклами всередині. Ну і сама, на наш погляд, актуальна на сьогоднішній день причина заміни склопакета – це заміна склопакета на більш енергоефективний, тобто на склопакет, який дозволить зберегти більше тепла вашого будинку. Такий склопакет має більший коефіцієнт опору теплопередачі, за рахунок встановленого в ньому енергоефективного скла (або стекол) з напиленням. Також, раз ми вже торкнулися теми енергоефективності, не можна не згадати і склопакети, які мають у своїй структурі багатофункціональні стекла. Такий пакет називається мультифункційним, він перешкоджає виходу тепла з приміщення взимку, а влітку перешкоджає проникненню спеки з вулиці.

   Якщо ви прийняли рішення про заміну склопакетів у ваших вікнах, вам потрібно спочатку зателефонувати нам і отримати всю необхідну консультацію, потім запросити майстра вікон, який зробить необхідні виміри. Далі, після узгодження з вами формули склопакетів, вони будуть замовлені і виготовлені на виробництві, доставлені до вас і замінені.

  Звертайтеся до нас, і ми поміняємо ваші склопакети на нові і якісні, в оптимальні терміни!