Контакты: (066) 138-34-17; (067) 111-23-99 viber

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ

  Для раніше встановлених металопластикових конструкцій, можна додати деякі додаткові функції за рахунок встановлення (заміни) додаткових елементів, якими вони спочатку не були облаштовані, але в яких виникла потреба в процесі експлуатації. Розглянемо деякі з них:

Фіксатор стулки – “гребінка”

гребінка Наприклад, для того щоб здійснити провітрювання приміщення за допомогою вікна з поворотною стулкою, на неї можна встановити спеціальний фіксатор, так звану “Гребінку”. Таким чином, за допомогою встановленої “гребінки” вікно отримує додаткову можливість фіксації стулки у відкритому положенні для здійснення провітрювання, і тепер зафіксована стулка не зможе самовільно закритися або вдарити об укіс, при появі протягу. “Гребінка” дає вам можливість фіксації стулки в чотирьох різних положеннях (на фото показана стулка в максимально відкритому положенні), тим самим дозволяє вибирати вам зазор, необхідний для провітрювання.

 Ручка с замком

ручка с замком в окне Для забезпечення безпеки маленьких дітей, на вікна можна встановити елементи, які дадуть можливість закривати ваші вікна на замок. Одним з варіантів вирішення цієї проблеми є заміна звичайної ручки на ручку з замком. Наявність замку в ручці, дозволяє фіксувати ручку в заданому положенні і не дає можливість поміняти це положення, поки ви не відкриєте замок. Тобто, якщо ви закрили вікно і закрили замок, повернути ручку і відкрити вікно ви не зможете, а зможете, лише тільки після того, як відкриєте замок ключем.

Замок “антідтка”

антидетка в окнеЩе одним варіантом вирішення зазначеної вище проблеми є замок “антідєтка”. Цей замок встановлюється знизу стулки і при його закритті стулку вікна відкрити не можна. Але цей замок дозволяє встановити стулку в відкидне положення або положення зимового провітрювання, якщо на ній встановлена ​​поворотно-відкидна фурнітура. Таким чином, закриваючи стулку на такий замок, ви зможете забезпечити безпеку вашій дитині, але при цьому також зможете використовувати функцію провітрювання.

Балконна защіпка

защелка с роликом Ще одним з корисних додаткових елементів, які не завжди спочатку встановлюються, є балконна защіпка, або балконний комплект. У народі його ще іноді називають – “ручкою курця”. У раму двері встановлюють спеціальну планку балконної засувки, а в стулку дверей – цапфу-ролик (на фото показаний всередині відповідної планки), який при закритті стулки входить в зачеплення з відповідною частиною і утримує стулку в закритому положенні. Для того щоб можна було закрити за собою двері, вийшовши на балкон, з зовнішньої сторони стулки встановлюється додаткова ручка-ракушка.

    Таким чином, за рахунок встановлення додаткових елементів, вашим вікнам можна додати деякі корисні функції. Якщо ви виявили в них потребу, ми будемо раді допомогти вам в обладнанні ними ваших вікон!