Контакты: (066) 138-34-17; (067) 111-23-99 viber

ДМЕ З ВІКНА

   Як правило, при настанні холодів деякі люди помічають, що з їх закритого вікна дме холодне повітря. Особливо це помітно, а іноді навіть і чути, коли на вулиці дме сильний вітер. І для того, що б все таки зігрітися, люди виявивши джерело протягу, намагаються його чимось “заліпити”. У хід йдуть всілякі матеріали, це поролон, пористі гуми, іноді навіть скотч … Людині навіть і в голову не приходить, що металопластикове вікно, яке у нього встановлено, не повинно протягати, а тим більше ще й видавати якийсь “художній свист”!  Прямо іноді навіть диву даєшся, коли потрапляєш на об’єкт і бачиш, що між рамою і стулкою вікна є щілина, через яку можна просунути практично олівець, і власник щоб не замерзнути, закладає її тим, що перше потрапило під руку. При цьому вікно може навіть бути виготовлено з хорошого профілю та мати хорошу фурнітуру. Найбільше вражає той факт, що люди не знають, що так не повинно бути!

   У більшості випадків такі дефекти усуваються шляхом звичайного регулювання. Буває, на вікні не правильно встановлені відповідні частини фурнітури (при повороті ручки рухаються цапфи і входять в зачеплення з відповідними частинами, чим і забезпечується притиск і замикання стулки). Тобто така відповідна частина, як правило, встановлена ​​не за шаблоном, і цапфа до неї просто не дістає. На такому вікні, закриту стулку можна відтягнути від рами просто пальцями! Таке вікно при посиленні вітру і буде продувати і видавати “художній свист”! 

    Іноді, це навіть просто наявність засохлого цементного розчину в місці прилягання стулки до рами, який туди потрапив в процесі проведення оздоблювальних робіт, іноді це виготовлені на кілька міліметрів менше, ніж належить стулки, а іноді і розтягнуті при монтажі рами (як правило на балконних дверях ). Всі ці дефекти і сприятимуть продуванню ваших вікон.

   Але перш, ніж “закладати” місця продувань своїх металопластикових вікон, я б вам рекомендував викликати майстра вікон, який розбереться і усуне причини цих продувань. Крім того, вам в наступному році вже не треба буде “закладати” місця продувань, і вашим вікнам будуть виконані ще й профілактичні роботи (змащення, регулювання), в результаті чого ви зможете повністю використовувати всі їх функції.

   Звертайтеся до нас, і ми обов’язково позбавимо вас від продування ваших вікон!