Контакты: (066) 138-34-17; (067) 111-23-99 viber

ДЕФЕКТИ МОНТАЖУ

  Дуже часто власники нових квартир (і не тільки) стикаються з проблемою продування з щілин між рамою і підвіконням або з щілин укосів металопластикових вікон. Що ж впливає на вище зазначені продування. Перш за все, це якість монтажу вікна. Якщо монтаж виконувався без використання пара і гідроізоляційних стрічок, або інших засобів захисту монтажного шва, перед запінюванням поверхню належним чином не готували, то ми будемо мати місця в монтажному шві, які і будуть джерелом продування.

     На фотографіях можна бачити порожні (незаповненні піною) місця під підвіконним профілем (див. фото 1), погане пропінювання і руйнування піни під трубою еркерної конструкції (див.фото 2), руйнується від попадання вологи і впливу ультрафіолету монтажна піна в не закритому монтажному шві (див.фото 3)

                                   IMAG1709

  Що ж робити, запитаєте ви? Варіанти вирішення проблеми можуть бути найрізноманітніші, це і повторне запінювання з встановленням відливу на раму (див.фото 4,5), і закладення швів спеціальними мастиками (див.фото 6) і т.і.

IMAG1637                   IMAG1638                  IMAG1616

    Найчастіше до вище зазначених дефектів додається ще й не щільне прилягання підвіконня до рами. Тобто в місці їх сполучення є щілина, яку можна закрити, використовуючи спеціальний герметик. У будь-якому варіанті в кожному випадку перелік робіт і використовуваних матеріалів буде визначатися індивідуально.

    Для того, що б вирішити проблему продування спочатку вам потрібно запросити фахівця по вікнах – майстра вікон, для проведення діагностування та визначення оптимального варіанта розв’язання проблеми. Після проведення необхідних робіт по герметизації вікна, будуть усунені продування в місцях сполучення вікна зі стіновим прорізом, і таким чином вашим вікнам буде відновлена ​​їх повна функціональність, і ви зможете повноцінно і довгий час насолоджуватися комфортом і затишком, які вони створюють у вашому домі.  

   Забудьте про ковдри на підвіконні, звертайтеся до нас, і ми виправимо дефекти монтажу ваших вікон!